Underart zakończył rozgrywki drugiej edycji Halowej Piłki Nożnej Amatorów w Golubiu-Dobrzyniu na 2. miejscu. Jurto zagrają o SUPERPUCHAR.

W drugiej edycji Halowej Piłki Nożnej Amatorów w Golubiu-Dobrzyniu wzięło udział osiem drużyn z Karczewa, Golubia- Dobrzynia, Rypina i Wąbrzeźna. Nasze miasto reprezentowały dwa zespoły, Underart i Agro Lider. Ostatni turniej z siedmiu zaplanowanych odbył się 8 kwietnia. Rozgrywki prowadzone są w hali sportowej OSiR w Golubiu – Dobrzyniu, który wraz z TKKF Sahara firmuje lidze.

Nasze zespoły zajęły w turnieju 2. miejsce Underart i 6. Agro – Lider. Underart poza bardzo dobrą pozycją w tabeli wygrał jeszcze awans do turnieju o SUPERPUCHAR. Zawodnicy walczyć będą o niego jutro. Zagrają:

Krzysztof Müller, Krzysztof Balicki, Miłosz Rygielski, Dariusz Marciniak, Janusz Marciniak, Patryk Budziwojski, Robert Rutkowski, Dariusz Kamper, Dariusz Grzemski i Piotr Barański. Do rywalizacji staną z Milo Sedycja (w turnieju zajął 1.miejsce), TKKF Safara (3. miejsce) i OSiR G-D (4. miejsce). Turniej o SUPERPUCHAR odbędzie się w hali sportowej OSiR w Golubiu-Dobrzyniu. Pierwszy mecz o 9.00. Trzymamy kciuki!

 

Wyniki drugiej edycji Halowej Piłki Nożnej Amatorów w Golubiu-Dobrzyniu

Tabela - wyniki końcowe