Szanowni Państwo! Aktualnie z burmistrzem Radzynia Chełmińskiego Krzysztofem Chodubskim prowadzę rozmowy na temat wykupienia dla mieszkańców miasta weekendowego dostępu do lodowiska w Radzyniu (w zamian Radzyń Chełmiński miałby wykupić dla radzynian pulę biletów na wąbrzeski basen).

Od przyszłego tygodnia lodowisko w weekendy, jak zapowiada burmistrz K. Chodubski, ma być dostępne wyłącznie dla mieszkańców Radzynia oraz dla mieszkańców gmin, które podpiszą z radzyńskim samorządem porozumienie. Pozostali będą mogli korzystać z obiektu tylko w dni powszednie.

Czy jesteście Państwo zainteresowani zawarciem takiego porozumienia? Czy korzystacie, chcecie i będziecie korzystać z lodowiska w weekendy?

Proszę o wypowiedzi na ten temat. Można je przesłać bezpośrednio na mój adres e-mailowy (l.kawski@wabrzezno.com), na adresy urzędu (redakcja@wabrzezno.com, sekretariat@wabrzezno.com), umieścić je na naszym FP pod tą informacją, można zadzwonić w tej sprawie (56 688 45 48; 56 699 45 06 bądź 723 161 00). Liczy się każdy głos w tej dyskusji.

Czekam na Państwa odpowiedź!

Pozdrawiam

Burmistrz Leszek Kawski