Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza 19 maja br. o godz. 14.30 osoby niepełnosprawne na spektakl „Brakujący element”, organizowany przez Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych. Projekt realizowany przez Marszałka Województwa we współpracy z instytucjami kultury z regionu.

Jest to widowisko słowno- muzyczne napisane i skomponowane dla młodego widza, które zrealizowane jest z rozmachem i licznymi efektami wizualnymi, wspaniałą muzyką i dobrym aktorstwem. Głównymi bohaterami tej historii są kosmici lądujący na ziemi
a raczej na scenie w Waszym mieście w poszukiwaniu pewnego tajemniczego elementu. Bez niego to właśnie umiera życie na ich planecie. Spotykają też na swojej drodze różnych ludzi. Czy dowiedzą się od nich kto lub co stanowi tajemnice brakującego elementu? Czy ich misja powiedzie się i uratują swoją planetę ? Czy napotkani na Ziemi ludzie pomogą im rozwiązać ten problem? Czy może pozostaną z nami na Ziemi?  O tym dowiedzą się widzowie, którzy skorzystają z zaproszenia WDK. Wejściówki dla osób niepełnosprawnych można odbierać w Dziale Animacji WDK, w godz. 8.00 – 16.00.

Liczba miejsc ograniczona!

WDK