Już 4 czerwca o godzinie 17.00 zapraszamy dzieci, które ukończyły 6 lat do Wąbrzeskiego Domu Kultury. Pretekstem spotkania jest wykonanie upominku dla taty.

Okazją do spotkania z rękodziełem jest zbliżający się Dzień Ojca. Dzieci będą tworzyć różnego rodzaju upominki. Wystarczy trochę kreatywności i wyobraźni, aby wyczarować jedyny w swoim rodzaju prezent. Jak mówią prowadzący – Tutaj liczy się przesłanie i serce włożone w wykonaną pracę. Dzieci bardzo się angażują przy tego rodzaju zajęciach a stworzone przez nich małe „dzieła” są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Warsztaty plastyczne to nie tylko sposób na kreatywne popołudnie, ale również rozwój umiejętności manualnych. Zajęcia niewątpliwie wpływają pozytywnie na rozwój inteligencji wizualno-przestrzennej, odkrywanie młodych talentów i ukrytych umiejętności. Dzieci uczą się współpracy w grupie, poznają swoich rówieśników a przede wszystkim dobrze się bawią, bo jak powiedział Orhan Pamuk „Rysowanie jest muzyką dla oczu i wyciszeniem dla umysłu”.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać dziecko w Dziale Animacji Kultury WDK do 28 maja, wypełnić kartę zgłoszenia i wpłacić 20 zł.

Bliższe informacje: Dział Animacji Kultury WDK, tel. 56 688 17 27, wew. 24.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Dorota Otremba, WDK