Fundacja Rozwijalnia otwiera w Wąbrzeźnie  przy ul. Chełmińskiej charytatywny sklepik.

 

Jego uroczyste otwarcie nastąpi 1 lutego br.  o godz. 10.00.  W sklepiku tym będą sprzedawane rzeczy, które zostaną przekazane przez Darczyńców, a dochód ze sprzedaży przeznaczany będzie na cele statutowe Fundacji, czyli głównie na działania prozdrowotne oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez kulturę, sztukę i sport.

Sklepik będzie otwarty od poniedziałku do piątku włącznie w godz. 10.00 – 17.00 oraz w soboty  9.00 – 13.00.

Pierwsza zbiórka rzeczy, które możemy przekazać do sprzedaży, odbędzie się 28.01.2019 (poniedziałek) w WDK w pomieszczeniu  pod kawiarnią „Styl” i będzie prowadzona w godz. 10.00 do 18.00.  Więc jeżeli macie Państwo coś, co jeszcze może przydać się innym, namawiamy do przekazania ich Fundacji.

Dzięki sklepowi charytatywnemu – pomagasz przekazując i pomagasz robiąc w nim zakupy!

Serdecznie zapraszamy Darczyńców z pięknymi, czystymi, schludnymi rzeczami, które jeszcze mogą się komuś przydać, mogą to być np. ubrania, książki, płyty, ceramika, biżuteria, maskotki czy też jakiś oryginalny drobiazg – zachęca prezes Fundacji Karolina Szczesiak-Sulikowska.  – Fundusze, które uzyskamy ze sprzedaży rzeczy przekazanych przez Państwo, przeznaczymy na cele statutowe Fundacji „Rozwijalnia” oraz cele charytatywne.

Fundacja Rozwijalnia powstała w sierpniu 2018r., a pod koniec listopada została przekształcona w przedsiębiorstwo społeczne. W ramach Fundacji funkcjonują również Szkoła Jogi Dobra Droga, w ramach której prowadzone są zajęcia, warsztaty z jogi i relaksacji, oraz Kraina Dobrej Zabawy, proponująca warsztaty, zajęcia i urodzinki dla dzieci.

Kontakt z Fundacją: fundacja.rozwijalnia@wp.pl; tel. 607 54 98 73.