Kto – Państwa zdaniem – powinien w tym roku otrzymać Statuetkę Burmistrza? Jeżeli znacie osobę, firmę, stowarzyszenie, organizację, która w sposób szczególny przysłużyła się w jakieś dziedzinie życia społecznego, gospodarczego naszego miasta – wskażcie je. Dzięki Waszej rekomendacji wyróżnimy najaktywniejszych, niosących innym pomoc i wsparcie.

W tym roku Statuetki Burmistrza Wąbrzeźna przyznane zostaną po raz trzynasty. Uroczyste wręczenie tych prestiżowych nagród odbędzie się w lipcu, w czasie Dni Wąbrzeźna.
Statuetki przyznawane będą osobom fizycznym i prawnym, organizacjom i innym podmiotom działającym na rzecz Wąbrzeźna w następujących kategoriach: Mecenas Kultury i Sportu, Lider Przedsiębiorczości oraz Aktywny Obywatel/Aktywna Organizacja. Wnioski o przyznanie Statuetek mogą składać organy i jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, osoby prawne, jak również osoby fizyczne. Zgodnie z Regulaminem,
o wyborze kandydatur zdecyduje powołana przez Burmistrza Kapituła Konkursowa. Burmistrz może też przyznać Nagrodę Specjalną.

Na Państwa rekomendacje burmistrz Leszek Kawski czekać będzie do 15 maja br.  Swoich kandydatów do nagród wskazujemy za pomocą formularza wniosku. Druk dostępny jest w Wydziale Rozwoju Miasta (Urząd Miasta, ul. Wolności 18, pok. nr 16) lub do pobrania TUTAJ.

Dotychczasowi laureaci, regulamin TUTAJ