W konkursie Polskiej Agencji Prasowej, ogłoszonym przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, uczeń Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie zajął trzecie miejsce!

Konkurs pn.  All you need is vote został ogłoszony w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Prace uczestników miały zachęcać do udziału w wyborach. Do redakcji Polskiej Agencji Prasowej napłynęło kilkadziesiąt prac – filmów, prezentacji, esejów i plakatów przedstawiających znaczenie członkostwa Polski w Unii Europejskiej i rolę Parlamentu Europejskiego. Jury – jak informują organizatorzy – za najlepszą uznało pracę uczniów technikum z Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu. Trzecie miejsce natomiast przyznano Maciejowi Czarneckiemu z Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie. Gratulujemy!

Konkurs trwał od 20 lutego do 20 maja. Prace oceniało pięcioosobowe jury, w którego skład weszli: koordynator projektu „Parlament Europejski 2019” oraz dziennikarze portalu EuroPAP News.

Projekt „Parlament Europejski 2019” realizowany jest przez Polską Agencję Prasową przy wsparciu finansowym z programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji.

Praca Macieja pt. Razem możemy więcej – tutaj:

 

Źródło: http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/191367/Sa-laureaci–Konkurs-All-you-need-is-vote-rozstrzygniety