Drukuj

Statuetki Burmistrza

Wyświetleń: 417

Przypominamy! Do 15 maja można nominować osoby, instytucje i organizacje do prestiżowej nagrody – Statuetki Burmistrza Wąbrzeźna. Spieszcie się, bo zostało tylko kilka dni!

Statuetki Burmistrza Wąbrzeźna – to prestiżowe wyróżnienia, które przyznawane są za szczególne dokonania w ważnych dziedzinach naszego życia społecznego. Przyznawane są za: wspieranie finansowe, rzeczowe i organizacyjne rozwoju kultury i sportu w mieście (Mecenas Kultury i Sportu), dynamiczny rozwój gospodarczy, szczególne osiągnięcia i zasługi dla rozwoju miasta, promowanie miasta w kraju i za granicą (Lider Przedsiębiorczości), wkład w rozwój idei społeczeństwa obywatelskiego w mieście, wybitną działalność charytatywną i filantropijną (Aktywny Obywatel/Aktywna Organizacja) oraz szczególne osiągnięcia i zasługi dla miasta i jego mieszkańców, promowanie miasta i popularyzowanie osiągnięć jego mieszkańców przez osoby lub instytucje spoza Wąbrzeźna (Nagroda Specjalna).

Wnioski (rekomendacje) o przyznanie Statuetek mogą składać organy i jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, osoby prawne, jak również osoby fizyczne. Zgodnie z regulaminem, o wyborze kandydatur zdecyduje Kapituła Konkursowa. Nagrodę Specjalną przyznaje burmistrz.

Na Państwa rekomendacje czekamy do 15 maja br. Swoich kandydatów do nagród wskazujemy za pomocą formularza wniosku. Druk dostępny jest w Urzędzie Miasta (ul. Wolności 18, pok. nr 3) lub do pobrania poniżej.

Szanowni Państwo, jeżeli znacie osobę, firmę, stowarzyszenie, organizację, która w sposób szczególny przysłużyła się w jakieś dziedzinie życia społecznego czy gospodarczego naszego miasta i chcecie jej podziękować – wskażcie ją. Dzięki Waszej rekomendacji najaktywniejsi mieszkańcy Wąbrzeźna, niosący innym pomoc i wsparcie zostaną wyróżnieni prestiżową nagrodą.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się w czasie obchodów Dni Wąbrzeźna.

Regulamin i wzór wniosku – Statuetki Burmistrza Wąbrzeźna