Nowy Szpital w Wąbrzeźnie rozpoczyna badania ankietowe, w których mieszkańcy mogą opowiedzieć o swoich oczekiwaniach wobec placówki.

 

 

 

Od 24 czerwca do 1 lipca pracownicy Nowego Szpitala będą zbierali opinie na temat lecznicy. – Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy powiatu wiedzieli, że mogą mieć wpływ na to, co się dzieje w szpitalu. Zależy nam na bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami, dlatego cieszymy się, że w zbieranie opinii zaangażowali się pracownicy placówki – mówi wiceprezes Nowego Szpitala, Przemysław Leśniewski.

Pytania w ankiecie dotyczą, różnych obszarów, np. dostępności do różnych usług w szpitalu czy relacji między personelem i pacjentami. Mieszkańcy będą mogli również powiedzieć pracownikom szpitala, co im się podoba lub nie podoba w szpitalu. Po zebraniu ankiet, wyniki poznają wszyscy pracownicy szpitala. Na podstawie zebranych informacji od mieszkańców, pracownicy razem z zarządem szpitala przygotują plan zmian a następnie będą go wdrażać w szpitalu.

Ankietę będzie można wypełnić w szpitalu, w starostwie powiatowym oraz tam, gdzie pojawią się pracownicy szpitala jako ankieterzy. – Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami i podzielenia się z nimi opiniami o pracy szpitala – dodaje prezes Leśniewski. Formularz ankiety dostępny jest również w internecie pod adresem: http://www.nowyszpital.pl/ankiety/wabrzezno/

Badania ankietowe wśród mieszkańców objął patronatem Starosta Wąbrzeski.