Trwa dwunasta edycja konkursu „Odkrywca 2019”,  w którym wyróżni są ci, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem atrakcyjnym turystycznie. Jego organizatorem jest Urząd Marszałkowski.

 

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 23 września br. Celem konkursu jest nagrodzenie osób, zespołów osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie.

Wyróżnienia i nominacje przyznawane są w następujących kategoriach:

  • działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji:

– osoba fizyczna,

– instytucja;

  • przedsięwzięcie biznesowe;
  • wydarzenie turystyczne i promocyjne;
  • promocja w mediach społecznościowych:

– promocja miejsca,

– promocja oferty turystycznej.

Zgodnie z tegorocznym regulaminem kapituła konkursu przyznaje nominacje do wyróżnienia i rekomenduje wyróżnienia zarządowi województwa, który ostatecznie decyduje o wynikach konkursu.

Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane bezpośrednio przez samego kandydata, bądź też kandydaci mogą być zgłoszeni przez inny podmiot.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 23 września 2019 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: odkrywca@kujawsko-pomorskie.pl, temat: Konkurs „ODKRYWCA 2019”.

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się jesienią podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej informacji na temat konkursu „Odkrywca 2019” na stronie: www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl