Zachęcamy do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. 

 

Fotografie – składane do konkursu – powinny prezentować zmiany, które nastąpiły w województwie kujawsko-pomorskim dzięki realizacji projektów współfinansowanych i finansowanych w ramach dwóch regionalnych programów operacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego: na lata 2007-2013 oraz na lata 2014-2020. Lista projektów znajduje się na stronie internetowej, promującej fundusze europejskie w naszym województwie:  www.mojregion.eu w zakładce – Mapa dotacji.

Do konkursu można zgłosić jedną pracę – może to być pojedyncza fotografia lub fotoreportaż liczący od trzech do pięciu zdjęć. Fotografie, wykonane w dowolnej technice, muszą zostać dostarczone w formie elektronicznej (na płycie CD lub DVD) najpóźniej do 15 listopada br. Zdjęcia powinny być w rozdzielczości 300 dpi i wymiarze dłuższego boku nie mniejszym niż 4000 px.

Prace zgłaszamy do jednej z czterech obowiązujących kategorii:  region przyjazny środowisku i rolnictwo; działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka; edukacja, kultura i sport; transport i infrastruktura. Zwycięzcy otrzymają po 2 tysiące złotych. Nagrody za drugie i trzecie miejsce wyniosą odpowiednio: 1,5 tysiąca złotych i tysiąc złotych. 800 złotych otrzyma autor wyróżnionej pracy.

 Regulamin i dokumenty potrzebne do udziału w konkursie TUTAJ