21 listopada w sali numer 19 wąbrzeskiego Ratusza odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej. Sesja za tydzień. Jutro natomiast odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej posiedzenie zwołał na 21 listopada, na godz. 12.00. Na spotkanie przygotowano informacje dotyczące kosztów delegacji służbowych Burmistrza Wąbrzeźna, realizacji uchwał oraz interpelacji i wniosków składanych przez radnych w 2019 roku.

Jutro – 20 listopada o godz. 13.30 pracę rozpoczną członkowie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa. Radni będą rozmawiać na temat idei asystenta rodziny.

W przyszłym tygodniu – w poniedziałek, 25 listopada zaplanowano posiedzenie wszystkich stałych komisji Rady Miasta, rozpocznie się o godz. 13.30, a dzień później – 26 listopada odbędzie się sesja. Jej obrady zostaną otwarte o godz. 13.30.

Posiedzenia Rady i komisji są jawne, może w nich wziąć udział każdy zainteresowany. Radni obradują w sali nr 19 Urzędu Miasta.

Bezpośrednie transmisje z sesji przekazywane są przez nasz kanał MiastoWabrzezno-YouTube (dostęp również przez banerek TRANSMISJE Z SESJI, umieszczony na www.wabrzezno.com). Nagrania obrad oraz raporty głosowań udostępniane są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wąbrzeźno i na stronie www.wabrzezno.com (TUTAJ).