– to tytuł albumu fotograficznego, którego autorem jest Marcin Zduniak. Promocja nowej pozycji na lokalnym rynku wydawniczym odbędzie się dzisiaj – 26 listopada 2019 roku w Wąbrzeskim Domu Kultury.

Organizatorzy, pracownicy Wąbrzeskiego Domu Kultury, zapraszają wszystkich zainteresowanych na godz. 17.00.

Zdjęcia wykonane przez Marcina Zduniaka i zamieszczone w nowej publikacji są niesamowite. Odsłaniają piękno wielu miejsc naszego miasta. Oglądając je „z góry” poznajemy je na nowo, odkrywamy wiele ciekawych detali, zakamarków i zaułków. – Album powstał dzięki połączeniu dwóch moich pasji modelarstwa i fotografii – mówi Marcin Zduniak. – Chciałem pokazać mieszkańcom, jak ładne i ciekawe jest Wąbrzeźno z lotu ptaka i nie tylko. Fotografie zawarte w albumie są efektem mojej dwuletniej pracy i zbiorem najciekawszych ujęć miasta. Podczas robienia zdjęć zwracałem uwagę między innymi na pojedyncze kamienice, architekturę, przyrodę i piękno lokalnego krajobrazu.

Na spotkaniu promocyjnym nie tylko poznamy historię powstania publikacji, ale i będziemy mogli jako pierwsi ją nabyć. Jak zapewniają organizatorzy – tego dnia obowiązywać będzie cena promocyjna. Nie przegapcie tej okazji. Album ten to nie tylko gratka dla kolekcjonerów lokalnych wydawnictw, ale też piękna pamiątka, materiał promocyjny, dobry pomysł na prezent świąteczny czy też urodzinowy.