Na naszym – lokalnym rynku wydawniczym w sprzedaży jest już piękny album pt. „Wąbrzeźno okiem drona”.

Autorem tego nowego wydawnictwa jest Marcin Zduniak. Na co dzień prowadzi Studio SFC. Jego „konikiem” jest fotografia lotnicza i filmowanie “z lotu ptaka”. Robi filmy reklamowe, instruktażowe i fotografię okolicznościową. Jest też autorem filmów promujących nasze miasto – ostatniego „Pozdrowienia z Wąbrzeźna” oraz poprzednich Wąbrzeźno – Przyjazne Wody 2  i „MiniWąbrzeźno”.  

Nowe wydawnictwo – album, w którym umieścił kilkadziesiąt zdjęć – pięknych ujęć Wąbrzeźna, powstawało przez ostatnie dwa lata. W ich doborze oraz w składzie graficznym panu Marcinowi pomagała jego żona – Sylwia.  Album wydrukowały Wąbrzeskie Zakłady Graficzne.  Ta nowa pozycja to nie tylko gratka dla kolekcjonerów lokalnych wydawnictw, ale też piękna pamiątka, elegancki materiał promocyjny, dobry pomysł na prezent świąteczny czy też urodzinowy.

Album jest już w sprzedaży, a jego pierwsze egzemplarze zostały nabyte na spotkaniu promocyjnym, które odbyło się 26 listopada w Wąbrzeskim Domu Kultury. Sprzedaż prowadzi Miejski Punkt Informacji, który czynny jest we wtorki od 12.00 do 17.00 oraz w środy i piątki w godzinach  10.00 – 16.00.

Fot. Nadesłane/WDK. Spotkanie promocyjne odbyło się w kawiarni Styl Wąbrzeskiego Domu Kultury