Starostwo Powiatowe zaprasza do Wąbrzeskiego Domu Kultury na koncert Joanny Aleksandrowicz, który odbędzie się 24 stycznia, godz. 17.00.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka młodego pokolenia. Występowała między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in.: Smarzowskim, Koterskim, Szurmiejem.

Jako wokalistka spełnia się we własnym projekcie filmowo – musicalowym „Od nocy do nocy” regularnie występując na różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych w Polsce i za granicą.

Na wąbrzeskiej scenie Joanna Aleksandrowicz wystąpi z repertuarem niezapomnianych utworów z polskich filmów i musicali, np. Noce i dnie, Vabank, Metro.  Wykonywane przez artystkę utwory są pełne przemyśleń i refleksji.

Muzycznych spotkań z szeroką publicznością dopełniają profesjonalni muzycy: perkusista -Patryk Sowała, basista – Tomasz Cyranowicz i pianista – Marcin Jagiełło, tworząc swoim doświadczeniem niepowtarzalny klimat wydarzenia. Na pierwszy plan wybijają się ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i emocjonalna interpretacja, które pozostają na długo w pamięci słuchaczy.

Joanna Aleksandrowicz lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. A dlaczego tak jest – o tym dowiecie się Państwo przychodząc na koncert. Bezpłatne wejściówki na to muzyczne spotkanie dostępne są w sekretariacie Starostwa Powiatowego oraz w Dziale Animacji Kultury WDK. Wstęp wolny!