Urząd Miasta Wąbrzeźno podpisał pierwsze porozumienia z przedsiębiorcami, którzy przystąpili jako partnerzy do programu “Wąbrzeska Karta Seniora”.

 

Wprowadzenie programu “Wąbrzeska Karta Seniora” będzie działaniem wspomagającym seniorów i angażującym partnerów do udziału w pomocy dla tej grupy osób. Pierwsze porozumienia udało się podpisać z 15 przedsiębiorcami, kolejnych 6 czeka już na podpisanie. W sumie przystąpienie do programu zadeklarowało już 21 przedsiębiorców. Wśród nich są sklepy, ale też firmy z branży usługowej czy rozrywkowej.
Wszyscy przedsiębiorcy, którzy dołączyli do programu otrzymają wkrótce naklejki, które będą mogli nakleić na witryny swoich sklepów. Lista partnerów jeszcze nie jest zamknięta, można dołączyć w każdej chwili. Partnerem Wąbrzeskiej Karty Seniora może zostać każdy przedsiębiorca. Zapraszamy i zachęcamy do wypełniania deklaracji. Można to zrobić online tutaj: kartaseniora.konfeo.com/pl/groups lub pobrać druk w wersji papierowej (do pobrania poniżej lub w sekretariacie Urzędu Miasta). Po zatwierdzeniu deklaracji przedsiębiorca zostanie zaproszony do podpisania porozumienia.

Druk deklaracji przystąpienia przedsiębiorcy do programu Wąbrzeska Karta Seniora

Wąbrzeska Karta Seniora została wprowadzona uchwałą Rady Miasta, która została podjęta na X Sesji Rady Miasta 10 lipca 2019 roku. Weszła w życie 31 lipca 2019 roku.

Regulamin programu i więcej informacji TUTAJ